Anadolu Sigortalılar araçlarını ücretsiz yıkatıyor

  • Ana Sayfa
  • Anadolu Sigortalılar araçlarını ücretsiz yıkatıyor

Şirketimizde kasko poliçesi bulunan sigortalılarımız yılda 2 defa olmak üzere standart araç yıkama (iç ve dış yıkama) hizmetlerinden ücretsiz faydalanıyor.

23 Ekim 2020’ye kadar düzenlenen poliçelerde geçerli olan kampanyamızın şartları aşağıda yer almaktadır

-Araç yıkama hizmeti 23 Ekim 2020 (23 Ekim dahil) tarihine kadar düzenlenen Genişletilmiş Kasko poliçeleri için geçerlidir. 24 Ekim 2020 itibarıyla düzenlenen poliçelerde geçerli değildir.

– Araç yıkama hizmetimiz yılda iki kez, Şirketimizden Genişletilmiş Kasko Sigorta poliçesi olan bireysel müşterilerimizin kullanım tarzı; hususi oto, kamyonet -panel/glass van tipi ve motosiklet olan araçları için geçerlidir.

– Hizmetten faydalanabilmek için Sigortam Cepte uygulamamızdan alınan şifre ile OTOVINN hizmet noktalarında bulunan akıllı cihazlara plaka ve şifreyi girmek gerekmektedir

– 1 yıllık poliçe süresinde 2 defa standart araç yıkama (iç ve dış yıkama) hizmeti kullanılabilir. Her kullanım için şifre alınması gerekmektedir

– Poliçenin iptal edilmesi ya da araç değişikliği ile kapsama girmeyen kullanım tarzı bir araca geçiş yapılması durumunda oto yıkama hizmeti sona ermektedir.

– Anadolu Sigorta ve OTOVINN süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

-Poliçe kapsamında sunulan araç yıkama hizmetinin tüm sorumluluğu OTOVINN’a aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir

– Bu hizmet OTOVINN firması tarafından herhangi bir ücret talep edilmeksizin sağlanacak olup hizmet noktalarının güncel bilgileri için tıklayınız.

-Kampanya belirlenen OTOVINN hizmet noktaları haricinde geçerli değildir.

– Spor kulüplerine özel kasko ürünlerimiz söz konusu hizmetten faydalanabilir. Marka kasko ürünlerimiz ise, kapsam dışındadır.

Tüm Hakları Saklıdır 2020 Doruk Web Tasarım